Статті про сонячні повітряні колектори (UA)

Здоровий клімат будинку з сонячному повітряним колектором

Сонячний колектор і здоровий клімат в будинку

image

Завдання, які вирішує сонячний повітряний колектор SolarBox:
- здоровий клімат в приміщенні і комфорт споживача;
- енергозбереження та енергоефективність.


Життя сучасної людини влаштована так, що він проводить в приміщенні 90% часу. Тому повітря, яким ми там дихаємо, має величезне значення для здоров'я, самопочуття і рівня життя. Стан мікроклімату в приміщенні визначається температурою повітря, поверхонь, вентиляцією і вологістю повітря. Сучасні будівлі і споруди роблять з більш низьким енергоспоживанням, герметичними і теплоізольовані, щоб зберегти дороге тепло всередині будівлі, але забуваючи при цьому, що тим самим зменшується потік свіжого повітря і збільшується його вологість.

Внутрішній мікроклімат в добре ізольованих сучасних будинках не завжди корисний для здоров'я людини. Проблема пов'язана з відсутністю поновлення повітря.
image

Нездоровий мікроклімат в приміщенні може викликати дискомфорт і збільшити ризик захворювання.
Найчастіше проблеми з нашим внутрішнім кліматом викликані ненормальним скупченням вологи в меблів і конструкціях будинку, що також впливає на повітря, яким ми дихаємо щодня. Дихати повітрям без підвищеної вологості, цвілі і сухої гнилі - це нормальна базова потреба людини, яка найлегше вирішується хорошою вентиляцією.

Потреба у вентиляції, сушінні наших будинків та інших будівель досягає максимуму в зимовий та осінній періоди. Однак традиційна вентиляція через зовнішні двері, вікна і вентиляційні шахти тягне за собою втрату тепла, а тепло коштує грошей.Вентиляція відстає

Більшість жителів в нових будинках намагаються забезпечити хороший мікроклімат в приміщенні шляхом вентиляції через канали свіжого повітря. Але запас повітря в багатьох будівлях не розрахований на задоволення реальних потреб сучасних будинків.
Це викликає поганий мікроклімат в приміщенні, а в серйозних випадках це може привести до появи грибка на стінах і конструкціях будівлі.


image

Несвіже повітря у вашому домі

Коли будинок використовується не постійно, а лише у вихідні дні або протягом літнього сезону, мікроклімат в приміщеннях страждає від відносно низьких температур, закритих вікон і замкнених дверей. Наслідками цього є сперте повітря, підвищена вологість і появі цвілі.

З чого складається здорове повітря?

Для здорового стану людина повинна дихати чистим, в міру зволоженим повітрям нормальної температури: 40-60% вологості і 19-21 ° С. Дотримання цих параметрів обов'язково для тих, хто страждає від алергії або будь-яких захворювань дихальних шляхів. Надлишкова вологість в приміщенні і знижена температура повітря може привести до появи цвілі і грибка на конструкціях будівлі, сильних токсичних алергенів.

Як налаштувати правильний клімат за допомогою сонячного колектора SolarВох?

Сонячний повітряний колектор SolarВох на стіні або даху - це просте, недороге і ефективне рішення проблем, що виникають через поганий клімату в приміщенні.

SolarВох провітрює ваш будинок без втрати тепла, без експлуатаційних витрат ні для власника, ні для навколишнього середовища.

Безкоштовне додаткове опалення - додатковий бонус.

Витрати на установку SolarВох будуть на багато менше витрат на систему механічної вентиляції з використанням рециркуляції тепла. А завдяки простій конструкції SolarВох - надзвичайно надійний і працює без будь-якого обслуговування.

image

Осушення і провітрювання багатоповерхових будинків сонячним повітряним колектором, їх установка і схеми руху повітря

image

Сонячний повітряний колектор і витяжний блок встановлений на одній стіні в різних приміщеннях.
Ефективне рух повітря при всіх відкритих міжкімнатних дверях.

image

Сонячний повітряний колектор встановлений горизонтально.
Вхід повітря в колектор в одному приміщенні, а вихід повітря з колектора в іншому приміщенні.
Ефективне рух повітря при всіх відкритих міжкімнатних дверяхimage

Сонячний повітряний колектор і витяжний блок встановлені на двох протилежних стінах одного приміщення.

Допустима установка витяжного блоку. Провітрюється тільки приміщення зеленої зони, в червону зону повітря не надходить.


image

Сонячний повітряний колектор встановлений на південній стороні, а витяжний блок на східній в одному приміщенні.

Відбувається часткове провітрювання одного приміщення при всіх відкритих міжкімнатних дверях.

SolarВох може вирішити проблему вологого і нездорового клімату в приміщенні без будь-яких експлуатаційних витрат

Це вірно! Навіть у дні або в періоди, коли сонячного світла мало, коли колектор буде працювати протягом деякого часу, загальна вологість будівельних матеріалів і меблів, одягу буде знижена, а умови життя для сухої гнилі зруйновані.

Крім того, SolarВох здатний видаляти вологу і створювати більш якісний внутрішній клімат в будинках, призначених для цілорічного використання. До цього може бути доданий список інших потенційних об'єктів, наприклад, для підвалів, гаражів, ангарів, контейнерів, музеїв і т. Д. Поліпшити клімат в приміщенні. Все це дозволяє підтримувати оптимальний клімат в приміщенні в будь-який час року.

Чому варто вибрати SolarВох:
Дозволяє підтримувати оптимальний клімат в приміщенні в будь-який час року.

Підтримка ідеального клімату в приміщенні.
Захист від грібка.Сніженіе змісту ЛОС і шкідливого CO2 в повітрі.
Економічность.Простота в експлуатації.

Пропонуємо повітряний сонячний колектор SolarВох, який заощадить до 25% теплової енергії за опалювальний сезон.
Для зниження витрат на опалення будинку, квартири, офісу, ми пропонуємо систему сонячного повітряного обігріву. Ми постачаємо повний комплект обладнання, який заощадить Вам до 25% витрат на тепло. Весь опалювальний сезон, при появі сонця, Ви зможете безкоштовно опалювати своє приміщення. Окупність близько 2-х років. Простий пристрій. Нескладний монтаж. Не потребує постійного обслуговування. Доставка перевізниками в будь-яку частину України.
image
ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ СОНЯЧНОГО ПОВІТРЯНОГО КОЛЕКТОРА - ЦЕ
ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ НА ОПАЛЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ВАШОГО ДОМУ!