Статті про сонячні повітряні колектори (UA)

Вентиляція та охолодження будівлі сонячним повітряним колектором SolarBох і додатковим вентилятором

Охолодження і вентиляція приміщень будинку, коли температура зовнішнього повітря стає занадто високою - дуже витратна задоволення. Більш економний спосіб охолодження приміщень можливий із застосуванням сонячного колектора SolarBох.

Сонячний повітряний колектор SolarBох і додатковий нагнітає вентилятор - економічний варіант для забезпечення більш інтенсивного повітрообміну в порівнянні зі звичайним провітрюванням приміщень. Крім того, деякі люди не можуть переносити роботу кондиціонера через підвищену чутливість до охолодженим потокам вхідного повітря в приміщення.

Нагнітає вентилятор, встановлений з північного боку будівлі, наповнить Ваше приміщення прохолодним повітрям, що буде дуже комфортним способом вентиляції навіть для хворих людей. На вхідному потоці повітря ми забезпечуємо поставку фільтра, що рекомендується для хворих на алергію, астму і т.д.

Можливе використання двох варіантів роботи обладнання для охолодження приміщень.

Варіант №1. Робота нагнітає вентилятора від сонячної панелі, вбудованою в сонячний колектор SolarBох.

Варіант №2. Робота нагнітає вентилятора від окремої сонячної панелі, встановленої на південній стороні будівлі.

Опис схеми охолодження приміщення за допомогою сонячного повітряного колектора і додаткового вентилятора.Вентиляція сонячним повітряним колектором
сонячний повітряний колектор СоларБокс
Мал.1.Схема роботи охолоджуючого вентилятора від окремої панелі сонячного повітряного колектора.

Склад комплекту: сонячний колектор SolarBох з вентилятором №1, термостат або вимикач, додатковий припливний вентилятор №2, який встановлюється в тіні будинку, з північного боку.

Коли температура в приміщенні перевищує максимальну температуру, встановлену на термостаті, вентилятор №1 сонячного колектора зупиняється, і замість нього включається додатковий вентилятор №2. Термостат дозволяє перемикатися вентиляторів автоматично, відповідно до ваших потреб. Додатковий вентилятор буде подавати холодне повітря з тінистій боку будинку, тим самим, знижуючи температуру в приміщенні. Додатковий вентилятор №2 живиться від сонячної панелі колектора SolarBох. Є можливість повного відключення вентилятора вимикачем.

Припливний вентилятор встановлюється з затіненого боку будинку, підключається до окремої сонячної панелі, встановленої з південного боку приміщення. Вентилятор управляється або автоматично термостатом, або вимикачем. Вентилятор буде подавати холодне повітря з тінистій боку будинку, тим самим знижуючи температуру в приміщенні.схема охолодження приміщення
охолодження приміщення
Мал. 2. Схема охолодження приміщення вентилятором, встановленим з північного боку будівлі, і живиться від окремої сонячної панелі.


Комплектуючі для охолодження приміщення:


image
Мал.3. Вентилятор і комплектуючі для охолодження приміщення.

Особливості використання:

Примусова вентиляція забезпечує більш інтенсивний повітрообмін, ніж при звичайному пасивному провітрюванні;
Економічність пристрої - використання природної енергії сонця;
Автономність. Харчування двигуна здійснюється за рахунок сонячної батареї.
Напругу живлення двигуна вентилятора - 12 В.